Rozszerzamy swoją ofertę o rejestrację audio video i rejestrację  fotograficzną. Możemy zrelacjonować wydarzenia oraz eventy przedstawione w krótkiej odsłonie, najczęściej w formie teledysków, filmy promocyjne dla miast, gmin i firm.

 

Foto / Video

 

 NIKON D610

d610_przod_1044317456

stopka_proart

NIKON D90

Nikon_D90_corpo

stopka_proart

OBIEKTYW 

AF-S nikkor 24-70 2.8G ED

nikon_24-70g_f2-8

stopka_proart

OBIEKTYW

AF-S nikkor 70-300 4.5-5.6

71DmoFcpcfS._SL1500_

stopka_proart

OBIEKTYW

AF-S nikkor 18-105 3.5-5.6

nikon-af-s-dx-nikkor-18-105mm-f-3-5-5-6g-ed-vr-lens-black-

stopka_proart

OBIEKTYW

AF nikkor 50mm 1.8

af-nikkor-50mm-f18d-1r5b-800

stopka_proart

LAMPA BŁYSKOWA

SB-900 nikon

nikonsb900frontrear

 

stopka_proart

 

Audio

 

MIKSER SOUND DEVICES 664

To najnowszy a zarazem najbardziej rozbudowany model tej firmy. 6 wejść, wbudowany rejestrator 10-ścieżkowy na kartę SDHC/Compact Flash, wyjście cyfrowe AES3, 6 wyjść DIRECT. We/wy Time Code z wbudowanym generatorem i czytnikiem.

sound-devices-664

stopka_proart

MIKSER SOUND DEVICES 552

5 wejść, wbudowany rejestrator na kartę SD/SDHC, wyjście cyfrowe AES/EBU, 5 wyjść DIRECT pre lub postfader. Wejście Time Code, informacja głosowa dla operatora o aktualnym stanie pracy miksera. Konstrukcja trwała i lekka dzięki połączeniu aluminium i specjalnie preparowanego karbonu.

sound-devices-552

stopka_proart

Edirol R4 Pro

Urządzenie wspiera format AES/EBU i posiada możliwość synchronizacji SEMPTE time code. Nagrywa do czterech ścieżek w jakości 24 bit/96 kHz wskazując poziomy na ekranie. Posiada dedykowane złącze DC, które pozwala na użycie zewnętrznego zasilania w celu wydłużenia czasu nagrywania. Jego wewnętrzny 80GB dysk twardy zapisze do 116 godzin dźwięku wysokiej jakości. Można podłączyć każdy USB drive i szybko przerzucić dane. R-4 Pro posiada wbudowane efekty i edycję wav.

Edirol-R-4-Pro

stopka_proart

Recorder Roland R-26

Profesjonalny rejestrator audio sześcio-kanałowy, 2 wejścia XLR z zasilaniem phantom 48V, 2 mikrofony kierunkowe i 2 dookólne, duży dotykowy wyświetlacz LCD.

Roland-R-26

stopka_proart

Phonic PAA3

Analizator widma dźwięku (RTA).

Phonic-PAA3

 stopka_proart

Sound Devices MM-1

Przedwzmacniacz mikrofonowy ze wzmacniaczem słuchawkowym, posiada zasilanie phantom +48V/12V, filtry, zasilanie baterie lub DC.

sound-devices-MM-1

stopka_proart

Sennheiser EW 100 G3 ENG – 3szt.

Profesjonalny zestaw firmy Sennheiser model EW 100 ENG G3. Zestaw EW 100 G3 to doskonałe narzędzie podczas rejestracji w różnorodnych warunkach. Mikrofon ME 2 jest prawie niewidoczny – typ miniatura. Mały nadajnik kieszonkowy SK 100 G3 i odbiornik EK 100 G3 oraz nakładany nadajnik SKP 100 G3.

sennheiser-ew-100-eng-g3

stopka_proart

IEM EW 300 G3 – 2szt

Odbiornik pracujący w technologii adaptive diversity wykorzystuje przewód słuchawek jako drugą antenę, dzięki czemu uzyskuje się odbiór sygnału transmisji radiowej bez żadnych skaz. Słuchawki douszne z wieloma wkładkami o różnych rozmiarach pozwalają każdemu użytkownikowi na ich dokładne dopasowanie. Dzięki temu oraz znakomitym parametrom pracy precyzyjnie i wiernie reprodukują sygnał z odbiornika adaptive diversity. Dodatkowe wyjścia pass-through umożliwiają rozdzielenie sygnału wejściowego i przesłanie go do innych urządzeń. Wbudowany w nadajnik pięciopasmowy korektor barwy pozwala na indywidualne dopasowanie brzmienia odbieranych sygnałów.

IEM-EW-300G3

stopka_proart

EM 500 G3 – 2szt

Należący do linii G3 profesjonalny odbiornik firmy Sennheiser, zawierający wszystkie funkcje oraz najlepsze parametry techniczne oferowane przez serię evolution. Odbiornik wyposażony jest w banki częstotliwości, z których każdy zawiera aż 32 presety, dzięki czemu konfiguracja systemu bezprzewodowego staje się dziecinnie prosta. Wbudowany w urządzeniu port Ethernetowy umożliwia sterowanie i monitoring z poziomu komputera PC wyposażonego w oprogramowanie Wireless System Manager firmy Sennheiser. Duży wyświetlacz dostarcza szereg dodatkowych informacji. Funkcja synchronizacji umożliwia połączenie odbiornika z nadajnikiem G3 przy użyciu jednego przycisku. Odbiornik wyposażony jest również w możliwość przełączania zasilania co z punktu widzenia firm zajmujących się wynajmem sprzętu stanowi idealne rozwiązanie w przypadku konieczności korzystania z alternatywnych źródeł zasilania.

EM-500-G3

stopka_proart

DPA 4071 FMK – 2szt

Model 4071 posiada specjalnie zaprojektowaną siatkę ekranującą. Cechuje się ona delikatnym wzmocnieniem pasma prezencji o 5dB w zakresie 4-6kHz. Zrozumiałość mowy, wyrazistość i czyste brzmienie głosu oraz instrumentów zależna jest od zakresu częstotliwości, który podbija siatka mikrofonu 4071. Chociaż mikrofonom mocowanym na klatce piersiowej zazwyczaj brakuje wyrazistości, model 4071 zagwarantuje, że głos ludzi przebije się przez inne dźwięki. Typowe zastosowanie mikrofonu, to nagrywanie wiadomości w studio lub w plenerze oraz produkcja filmowa, gdzie mikrofony są ukryte w ubraniach aktorów.

dpa-4071

stopka_proart

Sennheiser MKE-1

Model MKE 1 to najmniejszy mikrofon z klipsem produkowany przez firmę Sennheiser przeznaczony zarówno do przedstawień na żywo jak i zastosowań reporterskich. Sprawdza się doskonale wszędzie tam, gdzie mikrofon ma być niewidoczny a jednocześnie zapewniać bardzo dobrą jakość dźwięku.

mke_1-1

stopka_proart

Sennheiser MKE-2-4 (Gold Edition)

Model MKE 2 Gold-C to wysokiej jakości, miniaturowy mikrofon z klipsem przeznaczony zarówno do zastosowań związanych z nagrywaniem mowy jak i instrumentów we wszystkich możliwych warunkach. Mikrofon spełnia najbardziej restrykcyjne wymagania dotyczące jakości dźwięku i jest niezwykle wytrzymały. Specjalna „parasolowa” konstrukcja membrany typu Umbrella Diaphragm™ oraz spawana osłona zapewniają ochronę przez potem i wilgocią.

MKE2GOLD_hires-1

stopka_proart

Countryman B6

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, mikrofon sprawdza się w sytuacji gdy trzeba go ukryć pod ubraniem.

countryman-b6-1

stopka_proart

Sennheiser MKH 416 P48U3 – 2szt

Klasyka wśród mikrofonów. MKH 416 to krótki pojemnościowy mikrofon kierunkowy typu shot gun. Posiada bardzo dobre właściwości kierunkowe przy małych wymiarach, wysoka wyrazistość głosowa i zabezpieczenie przed sprzężeniem zwrotnym stanowią idealne podstawy do uniwersalnego użytku podczas nagrań filmowych, radiowych i telewizyjnych a przede wszystkim podczas reportaży na świeżym powietrzu.

MKH-416

stopka_proart

SKM 300-835 G3

Dzięki nowym funkcjom obejmującym wygodne menu, wyświetlacz graficzny oraz programowany przycisk MUTE nadajnik-mikrofon ręczny SKM 300-835 G3 zapewnia zarówno moc jak i pełną kontrolę nad parametrami pracy. Przycisk mute może być zaprogramowany do pracy w trybach push-to-talk lub push-to-mute.

SKM-300

stopka_proart

Sennheiser e835 – 3szt

E835 jest kardioidalnym mikrofonem estradowym dla wokali solowych, specjalnie opracowany pod kątem pracy artystów w warunkach dużej presji psychicznej, świetnie sprawdza się w pracy w terenie (wywiad, reportaż). Właściwości: wytrzymały metalowy korpus, doskonałe tłumienie sprzężeń, duża odporność na wysokie poziomy ciśnienia dźwięku, montowana elastycznie kapsuła zapewnia doskonałej tłmienie zakłóceń mechanicznych, jednorodna charakterystyka częstotliwościowa na osi i poza osią, charakterystyka kardioidalna zapewnia izolację od innych źródeł dźwięku, cewka kompensująca przydźwięki.

e835

stopka_proart

Sennheiser HD 25-1 II

To dynamiczne słuchawki zaprojektowane szczególnie z myślą o profesjonalnym monitoringu dźwiękowym charakteryzujące się skutecznym tłumieniem dźwięków z zewnątrz. Model ten jest szczególnie odporny na działanie dźwięku o wysokim natężeniu,a ponadto cechuje go bardzo wytrzymała konstrukcja. Słuchawki te sprawdzają się bardzo dobrze w hałaśliwym otoczeniu, np. podczas monitoringu zestawów estradowych lub systemów studyjnych. Dzięki ruchomemu nausznikowi możliwa jest praca 'na jedno ucho’. Model HD 25 to idealne rozwiązanie dla ludzi profesjonalnie zajmujących się dźwiękiem.

HD-25-1

stopka_proart

AKG 240 Studio

Legendarne półotwarte słuchawki dynamiczne znakomite przy pracy w studio. Naturalne i czyste brzmienie.

AKG-K240

stopka_proart

Ambient QX 565

Najnowsza generacja tyczek tej firmy wykonana z karbonu, bardzo lekka i wytrzymała. 5 segmentowa 56cm/260cm o wadze 535 g.

QX-565

stopka_proart

Sennheiser MZH 60-1

Osłona przeciwwietrzna sztywna o długości 44 cm, do mikrofonów MKH 416, MKH 418, MKH 60, K6(K6P) z kapsułą ME66.

MZH-60-1-1

stopka_proart

Sennheiser MZS 20-1

Uchwyt przeciwwstrząsowy. Kompatybilny z modelami MKH 20, MKH 70 i MKH 416.

MZS-20-1

stopka_proart

 Sennheiser MZH 60-1

Osłona przeciwwietrzna typu „futro lisa” do oslony sztywnej MZW 60-1 . Do mikrofonów : MKH 416, MKH 418, MKH 60, K6 (K6p) z kapsułą ME66.

MZH-60-1

stopka_proart

Porta Brace MXC-552

Ochraniacz specjalnie dopasowany do miksera Sound Device 552. Idealnie nadaje się do ochrony miksera, kabli, baterii oraz innych akcesoriów. Do ochraniacza dołączony jest skórzany pas oraz odłączany RM-Multicase.

Porta-Brace

stopka_proart

facebook-logo